Basın » "Günün fotoğrafı Saklıkent'ten..."Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve kentte görev alan bazı bürokratlar, kayak merkezi Saklıkent'e gitti, sorun dinledi.

Bölgenin elektrik, su, internet gibi alt yapı sorunlarından, güvenlik, ulaşım, yatırım ve yatak kapasitesine kadar birçok konuda eksikliklerin görüşüldüğü toplantıya vali ve iki belediye başkanın ayrı araçta gitmesi dikkat çekti. Menderes Türel'in kullandığı aracın önüne CHP'den büyükşehir adayı olacağı konuşulan Muhittin Böcek otururken, arka koltukta ise Vali Karaloğlu yer aldı.

Toplantıda, bölgeye yakın olan taş ve mermer ocaklarıyla ilgilide gerekli çalışmaların yapılması talimatını veren Vali Karaloğlu'nun, ocakların yarattığı görüntüden rahatsız olduğu dikkat çekti. Vali Karaloğlu, Saklıkent’in ve Antalya’nın değerini yükseltmek için çalışacaklarını kaydetti. Toplantıya, Saklıkentte evleri bulunan kooperatif üyeleri de katıldı ve sorunlarını dile getirdi.

Menderes Türel, twiitter hesabından, "45 dk. uzaklıkta kayak yaptıktan sonra denize girebileceğiniz dünyada başka bir yer yok" mesajını paylaştı.

Haber Linki »Tüm hakları Saklıkentim.com’a aittir © 2019
Tasarım ve Programlama Ajansweb